Ostuinfo

AlcoStock.ee on üks Eesti suuremaid alkoholi jae- ja hulgimüügile spetsialiseerunud kaupluskettidest. Meie juures on teil valida rohkem kui 2500 erineva veini-, õlle- ja kange alkoholi margi vahel.

Kasuta alkoholi ostmiseks E-poodi www.AlcoStock.ee ja muuda ostlemine lihtsamaks!


AlcoStock.ee Cash & Carry kauplusladu aadressil Lootsi 4, Tallinn
   E-P 10:00-19:00
   Tel. +372 697 1410
   E-mail: info@alko.ee
AMINIUM NET OÜ
Reg.nr.: 11052388
KMKR: EE101567345
MTR: KJK041841

OSTUPROTSESS
Ostude sooritamiseks pole registreerimine vajalik. Meie tootevaliku leiad lehekülje vasakust servast. Kui otsid kindlat marki või jooki, siis sisesta see otsingukasti ning sulle kuvatakse otsingusõnale vastavad tulemused.
KUIDAS OSTA:
    1. Leia endale sobiv toode.
    2. Vali sobiv kogus ja lisa toode ostukorvi vajudes „Osta“.
    3. Ostukorvi saldo muudatusi ja lõppsummat näed pidevalt lehe paremas ülanurgas.
    4. Ostukorvi sisu näed, kui vajutad nuppu „Vaata“ lehe paremas ülanurgas. Ostukorvis on võimalik näha, muuta koguseid või kustutada tooteid.
    5. Kui oled toodete valimisega lõppetanud, vali „Tellimuse kokkuvõte ja maksmisviis“.
    6. Täida kõik vajalikud väljad ning vali tarneviis. Kaupa on võimalik tellida:
         a. tulen ise kauba järgi AlcoStock.ee kauplusesse (Lootsi 4) – tasuta;
         b. SmartPOST pakiautomaati – al. 2,82 eurot; (NB! tarne kuni 7p)
         c. SmartKULLER koju või kontorisse – al. 5,40 eurot;
    7. Vali makseviis ja vali „Saada tellimus“.
    8. Sinu e-posti saadetakse kinnituse, et sinu tellimus on vastuvõetud ja komplekteeritakse.
Alaealised (alla 18-aastased) alkohoolseid jooke tellida ei saa ning neile kaupa ei väljastata. Ostu sooritamisega Te kinnitate, et olete vähemalt 18 aastat vana ning olete e-poes kasutatavate krediitkaartide või pangakontode õiguslik omanik. Teie vanust kontrollitakse kauba üleandmisel. AlcoStock.ee võib keelduda kauba üleandmisest juhul, kui Te ei suuda kauba vastuvõtmisel tõestada oma vanust ja ei tagasta sellisel juhul tasutud kauba ostuhinda ega postikulusid.
TASUMINE JA MAKSEVIISID
AlcoStock.ee e-poes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu. Hindadele lisandub saatmiskulu (va kui tuled kauba järgi ise) ja pandipakend (õlu, siider, karastusjoogid).
Tellitud kauba eest on võimalik tasuda kohapeal AlcoStock.ee kaupluses aadressil Lootsi 4 sularahas või pangakaardiga (Visa, MasterCard), pangalingiga või ettemaksuga arve alusel AMINIUM NET OÜ pangakontole. Tasuda saab ainult eurodes.
Pangalingiga tasumisel, valige pank, läbi mille soovite tellimuse eest tasuda. Teostage kõik panga poolt nõutavad protseduurid. Tellimust töödeldakse ainult pärast seda, kui olete pangas valinud „Tagasi kaupmehe juurde“. Teie tellimus komplekteeritakse Teie poolt määratud korras ja kaup väljastatakse isikuttõendava dokumendi alusel tellimuse ja makse teostanud isikule.
Ettemaksuga arve tasumisel palume teha ülekanne:
     Saaja:             AMINIUM NET OÜ
     Pangakonto:   EE827700771002842922
     Pank:              LHV Pank
     SWIFT/ BIC:   LHVBEE22
     Selgitus:          AlcoStock.ee tellimus „tellimuse number“
KAUBA KOHALETOIMETAMINE
Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu lisatakse tellimusele e-poe ostukorvis. Teil on võimalik valida järgnevate tarneviiside vahel:
    - tulen ise kauba järgi AlcoStock.ee kauplusesse (Lootsi 4) –  tasuta,
    - SmartPOST pakiautomaati – al. 2,82 eurot,
    - SmartKULLER koju või kontorisse – al. 5,40 eurot.
Kohaletoomise hind sõltub saadetise kaalust. See arvutatakse automaatselt, vastavalt tellimuse suurusele ja sihtkohale. Lõpphind kuvatakse siis, kui oled oma kaubavaliku teinud.
Tellitud kaup toimetatakse Teieni SmartPOSTi või SmartKULLERi vahendusel 1-3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist AMINIUM NET OÜ pangakontole. SmartPOSTi ja SmartKULLERi on võimalik tellida kaupu koguses, mida on maksimaalselt võimalik pakkida mõõtmetesse: 20cm x 36cm x 60cm ja kaaluga kuni 35kg. Kui tellitud kogust antud mõõtmetesse pakkida pole võimalik, peate kauba kättesaamiseks tulema ise kauplusesse järele. SmartPOSTi ja SmartKULLERi teenused ainult Eesti siseselt. SmartKULLERi teenust ei saa kasutada tellimuste saatmiseks väikesaartele (Ruhnu, Kihnu jne).
Valides kättetoimetamiseks SmartPOSTi pakiautomaadi, tarnitakse kaup tellimuse vormistamisel Teie valitud SmartPOSTi pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub Teie telefonile SMS-teade koos paki väljastuskoodiga. Kui Te ei lähe pakile SmartPOSTi määratud ajavahemiku jooksul järele, siis kannate Teie kõik paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud. Kauba vastuvõtmisel pakiautomaadist on Teil vajalik ID-kaardi olemasolu. Kaup väljastatakse isikuttõendava dokumendi alusel tellimuse ja makse teostanud isikule. SmartPOSTi pakiautomaadist on võimalik kaupu lunastada kl 10:00-22:00. Valides kättetoimetamiseks SmartKULLERi, tarnitakse kaup tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Kaup toimetatakse kohale E-L ajavahemikul 10:00-21:00. Kauba üleandmise täpne aeg lepitakse eelnevalt kokku telefoni või e-posti teel. Kaup väljastatakse isikuttõendava dokumendi alusel tellimuse ja makse teostanud isikule.
Valides kättetoimetamiseks AlcoStock.ee kaupluse aadressil Lootsi 4, saate kauba kätte 3 tööpäeva jooksul E-P ajavahemikul 10:00-19:00. Kaup väljastatakse isikuttõendava dokumendi alusel tellimuse ja makse teostanud isikule.
AlcoStock.ee e-poe ostutellimuse kinnitamisel, kontrollige esitatud andmete korrektsust. AMINIUM NET OÜ ja kullerifirma ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituse ja arusaamatuse eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
ÜLDTINGIMUSED
AMINIUM NET OÜ-l on õigus e-poe vahendusel tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata kui:
    - ostja on alla 18-aastane,
    - kaup on laost otsa saanud,
    - kauba hind või omadused on e-poes süsteemivea tõttu valesti kuvatud,
    - kauba eest tasutud summa pole laekunud AMINIUM NET OÜ pangakontole.
Kui tellimust pole võimalik täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa juhul, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.
TELLIMUSE TÜHISTAMINE
Tellimust on võimalik tühistada, kui võtate meiega ühendust info@alko.ee või helistades +372 697 1410 enne, kui oleme kauba laost välja saatnud. Kui kaup on juba laost välja saadetud, pole võimalik tellimust tühistada.
KAUBA TAGASTAMINE
Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsete jookidele.
Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb sellest teavitada kohe kauba kättesaamisel e-posti aadressil info@alko.ee või helista +372 697 1410. Vale või defektiga kauba saate vahetada ostutšeki või arve alusel.
KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
1. Isikuandmeteks on andmed, mida klient esitab tellimuse vormistamisel: ees-ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, arveldusarve number.
2. AlcoStock.ee tagab kliendi poolt esitatud isikuandmete kasutamise vaid kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, eelkõige ulatuses, mis on vajalik tellimuse täitmiseks. AlcoStock.ee ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a kullerteenust pakkuvale ettevõtjale, mis on vajalik toodete kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks.
3. AlcoStock.ee saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Lootsi 4 avatud! 10.00-19.00
SmartPOST
russian